Konec školního roku za

V sobotu 3.12.2011 se v naší školní tělocvične uskutečnil turnal ve florbale stojících 3+1.Byly pozvány 4 družstva, ale nakonec se jedno omluvilo pro malý počet hráčů. Hráli jsme tedy každý s každým 3x10 min čistého času tak, jak se hraje 1. liga veteránů.

Soupiska domácí OA
Golman - Marek Sazama, Šimon Sahánek, Jan Káda, Ondřej Rykr, Petr Karas, Bohuslav Vancl.

Soupiska ZŠ Svoboda nad Úpou (mladší žáci) :

Golman - Matyáš Rolenec, Matyáš Ptáček, Tomáš Langer, Jonáš Hrušovský, Lukáš Volman, Leonard Fleischer.

Soupiska ZŠ Svoboda nad Úpou (starší žáci) :

Golman - Matyáš Ptáček, Dominik Šeps, Dominik Rohrbach, Daniel Nocar, Daniel Hrnčíř.

3. ZŠ SV mž

V prvním zápase hráli domácí proti mladším žákům ze Svobody a po třetinách 4:3, 10:2 , 6.4 nakonec vyhráli 19:10. Mladší kluci ze Svobody se tentokrát museli obejít bez zkušeného hráče Huleji, který byl nemocen. Jeho post byl doplněn o Lukáše Volmana, který jako nováček nezklamal a makal na 100%.

Po přestávce hráli opět domácí, tentokrát proti starším žákům ze Svobody. Po třetinách 3:3, 4:3, 5:6 se muselo prodlužovat a ten šťastnější celek byl ze Svobody.

Toto utkání bylo velmi vyrovnané, ke konci utkání se dostali domácí dokonce do vedení o 3 branky. Drtivý finiš soupeře ke konci utkání však přinesl zasloužené vítězství kluků ze Svobody.

K poslednímu utkání turnaje nastoupili celky sž a mž ze Svobody. Po třetinách 5:3, 7:1, 3:4 nakonec zvítězili staší žáci.

Nejlepším střelcem:
OA byl se 17 góly Jan Káda, ZŠ mž Svobody s 8 gólly Jonáš Hrušovský, ZŠ sž Svobody se 14 góly Daniel Nocar.

Nejlepším golmanem:
OA Marek Sazama, ZŠ mž Matyáš Rolenec, ZŠ sž Matyáš Ptáček a Tomáš Langer.

Všichni účastníci turnaje si díky finančnímu příspěvku města Svoboda nad Úpou odnesli praktické ceny v podobě karabiny na šnůrce a trochu sladkostí. Nejlepší střelci dostali lahev na pití s míčkem na florbal, brankáři čelenku, klíčenku, hodinky a florbalové míčky.

Velký dík patří také Karlu Blažkovi, který nám dělal zapisovatele.